reset_filters Filter - Kategori: Kontormøbel auktion, Løgumkloster, 2064;

Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms af gebyr og salær = 606,06 kr.
0,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:30
Stort elektrisk hæve-sænke kontorbord med ekstra plade og skuffemøbel i grå og sort. Perfekt til chefkontoret eller det nystartede firma. Med brugsspor. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
1.250,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:30
Elektrisk hæve-sænke kontorbord og skuffemøbel i grå og sort. God kvalitet. Perfekt til chefkontoret eller det nystartede firma. Med brugsspor. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
1.050,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:30
1.000,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:30
Kontormøbel inventar på ruller i sort og grå. Fint skab med to klapdøre. God kvalitet. Perfekt til Chefkontoret eller det nystartede firma. Med brugsspor. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
400,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:30
350,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
350,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
400,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
350,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
350,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
Kontormøbel inventar i dobbelt i sort og grå. Fine skabe med hver to klapdøre. Øverste del kan hænges op. God kvalitet. Perfekt til Chefkontoret eller det nystartede firma. Med brugsspor. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare.
400,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
2 stk. kontormøbel hængeskabe i sort og grå. Fine skabe med hver to klapdøre. God kvalitet. Perfekt til Chefkontoret eller det nystartede firma. Med brugsspor. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
400,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
Kontormøbel inventar delbart i sort og grå. Nederste skab kan tages fra. Fine skabe med to klapdøre. God kvalitet. Perfekt til Chefkontoret eller det nystartede firma. Med brugsspor. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSF
350,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
350,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
350,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
Elektrisk hæve-sænkebord, med hvidt stel og eg farved bordplade. Meget fin stand. Bordet kan vippes og den bagerste plade til skærmen er lidt højere. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. + MOMS
100,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
Fint hæve-sænke bord med lys bordplade og mørk stel. God kvalitet. Har brugsspor i bordpladen. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
Arkiv skab med 4 skuffer, i meget fin stand, med hængemapper liggende i samt to kommoder, l:80 cm, b: 36 cm H: 55. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
Skrivebord, 160 cm x 100 cm x 72 cm og lille bord, 45 cm x 60 x 72 cm (evt. til computer eller lign.) Fra institution. Brugt og MOMSFRI.
0,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
Arkiv skab med 3 skuffer x 2. I fin stand, trænger bare til en rengøring. Brugt, +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35
2 stk. rigtig fine træreoler. Den store måler H: 208 cm B: 82 cm Dybde: 50 cm og har 5 hylder. Den lille måler H: 116 cm B: 82 cm og Dybde; 30 cm og har 4 hylder. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 05.07.2020 20:35