reset_filters Filter - Kategori: Julegaver, Løgumkloster 1981; 


Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 04.08.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 03.08.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
1.000,00 DKK




Lukket d. : 03.08.2020 20:30
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 03:20:56
Slut dato: 05.08.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 03:20:56
Slut dato: 09.08.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Slettet d. : 10.11.2019 19:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms af gebyr og salær = 606,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 03:20:56
Slut dato: 05.08.2020 20:00
Husk bud tillægges salær 15 %, minimum 150,- pr. varenr. + moms. Eks: ved bud på 400 kr. + 15 % salær = 550 kr. + 2,7 % deklarations gebyr =14,85 kr., i alt 564,85 kr. + 25 % moms = 706,06 kr.
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 04.08.2020 21:15
2 stk. 1960'er senge i palisander med lameller. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 01.07.2018 20:00
Pæn og velholdt Ford Winnebago diesel autocamper, årg. 1993, km. 120.000. Totalvægt, 4.500 kg. Træk, tagboks, mv. Sovepl. til 6 pers., bord og 4 stole, stort badeværelse, gas komfur/køleskab/fryser. 8 cyl. Ford motor. På hollandske plader. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 11 dage, 02:50:56
Slut dato: 16.08.2020 19:30
Rubin, 0,19 ct. Farve; medium-mørk rød. Klarhed; VS2. Slibningskvalitet; god. Oprindelse: Burma/Myanmar. Smuk og tidløs ædelsten og en fin gave! Ædelstenscertifikat medfølger. MOMSFRI
Nuværende bud:
300,00 DKK




Lukket d. : 28.10.2018 19:00
Højrygget Albert stole, af Finn Østergaard, 2 stk. Stel i lakeret formstøbt bøg, med lyse gjorde samt nakkehynde. I lys kanvas. H 97 x 62 b. Original Albert stol fra serie 4.00 fra ca. 1978. Fremstår med lettere brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
700,00 DKK




Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 29.04.2019 20:00
LP’er med engelske og amerikanske kunstnere fra 60’erne til 80’erne. 50 stk. Pladernes cover er med brugstegn men pladerne er umiddelbart i god stand - MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 27.05.2019 20:00
Snubbi elbil rød, Med digital audio player, med mp3 og USB . 6 V batteri, kører 4 km i timen, 30 kg og 1 sæde. Fra 3 år. 90 lang, 40,5 bred og 68,5 høj. Usamlet, ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
450,00 DKK




Lukket d. : 13.09.2019 20:00
Mountainbike i sort, 27,5" og med 21 udvendige shimano gear. Returvare fra webshop. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
Nuværende bud:
400,00 DKK




Lukket d. : 17.11.2019 20:00
Isoleringsmaskine, som har været funktionsdygtig indtil dec. 2019. Den har ca. stået stille i en måned. Instruktionsbog mm. medfølger. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MOMS
Nuværende bud:
13.000,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 03:20:56
Slut dato: 05.08.2020 20:00
Dyrup alkyd 90. Træ og Metal. Base 40, 363. 8,25 Liter. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 04.08.2020 21:15
Original Hitachi Boremaskine, 3,6V. I original emballage. Med 1 lader og 2 stk. 1,5 Ah batteri. Model DB 3DL2. Restlager fra byggemarked. Ubrugt + MOMS
Nuværende bud:
200,00 DKK




Lukket d. : 03.08.2020 20:00
2 stk sorte Smart watch med kamera, touch Screen, Bluetooth. Billedet er lånt for at vise funktionerne, men urene er i SORT. Ubrugt, +MOMS
Nuværende bud:
200,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 4 dage, 03:20:56
Slut dato: 09.08.2020 20:00
Materialer til tag. Herunder undertag, undertagskolder og ventilationsstudse m.m. + MOMS
Nuværende bud:
300,00 DKK




Lukket d. : 03.08.2020 20:30
Babysengen Tami er en træ seng i 1950 er design med et moderne touch. Liggefladen kan stilles op og ned. Tremmerne kan fjernes. Uden madras og dekoration. B-vare fra webshop. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne vare.+MOMS
Nuværende bud:
350,00 DKK




Lukket d. : 04.08.2020 20:00
Brudekjole i str. 38 - 40. Brudekjole i råhvid med broderi foran og ca. 1/2 m slæb. Der medfølger intet tilbehør. Kan evt. trænge til en gang rens eller rengøring. MOMSFRI
Nuværende bud:
250,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 03:20:56
Slut dato: 05.08.2020 20:00
Side 1 ud af 70
Display