reset_filters Filter - Kategori: Designmøbler, 22180;

Sortbejdset Ask By Lassen Frame med låge. Frame kan hænges direkte på væggen, stables og stå frit på gulvet. Den måler 42 x 21 x 42 cm. Nypris 2.309,- kr. Returvare, lidt farveforskel, knap vender forkert, lidt skæv i ramme. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:29:47
Slut dato: 14.08.2022 20:00
GUBI Matégot Knagerække, sort / messing. Skøn, unik og leger med forskellige former. Brug den i entré, soveværelse eller lign. Mål: H: 33 cm, B: 40,5 cm, D: 23 cm. Nypris 1.299,- kr. Returvare, da den har fejl i messing, samt ved ene skruehul. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:29:47
Slut dato: 14.08.2022 20:00
Kaagaard planbunde 510 i natur/grå. Planbundene har grå, buede lameller hvoraf 5 af lamellerne er justerbare, hvilket giver mulighed for bedre lænde- og liggekomfort. Samlet nypris 1.646,- kr. Mål 80x200 cm. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:29:47
Slut dato: 14.08.2022 20:00
Andersen Furniture - A Shelf Large, sort. En nyfortolkning af amagerhylden. Måler 78 x 67 x 12. Ny pris 1.595,- kr. Evt. returvare, da den har enkelte små skrammer. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:29:47
Slut dato: 14.08.2022 20:00
Andersen Furniture - A Shelf Large, sort. En nyfortolkning af amagerhylden. Måler 78 x 67 x 12. Ny pris 1.595,- kr. Evt. returvare, da den har enkelte små fejl. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:30:47
Slut dato: 14.08.2022 20:01
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:30:47
Slut dato: 14.08.2022 20:01
Liggestol med sort læderbetræk. Den kan vippes i forskellige positioner. Den har en del brugsspor, rust hist og pist, små huller og mangler en rem nederst på madrassen. Trænger til rengøring. Brugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:30:47
Slut dato: 14.08.2022 20:01
HAY Peas tæppe i sort / mørkegrøn, måler 200 x 300 cm. Blødt og lækkert og håndlavet. Nypris 6.999,- kr. Returvare, da den er gået op i syning et par steder. Kan sættes på plads igen med lidt håndsnilde. Den skal lige bankes for støv / skidt. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:30:47
Slut dato: 14.08.2022 20:01
Øreklapstol i mørkebrun læder, fremstår med patineret læder og enkelte brugstegn. Den er ca. årgang 2000 og fremstår rigtig pæn. Et møbel, som indikerer hygge og komfort med den brede øreklapper. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:31:47
Slut dato: 14.08.2022 20:02
Conform fodskammel i cognac farve og aluminiums stel. Fodskamlen er betrukket med Jesolo læder. Så sæt dig ned, læg fødderne op og slap af efter en lang dag. Nypris 2.999,- kr. Evt. returvare, men middelbart ingen fejl fundet. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:31:47
Slut dato: 14.08.2022 20:02
Hübsch Space Knagerække m. hylde. Brug hylden til opbevaring af nøgler og brug knagerne til at hænge overtøj mv. på. Den fine knagerække passer skønt ind til entré, soveværelse el. lign. Nypris 519,- kr. Returvare, se beskrivelse under. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:31:47
Slut dato: 14.08.2022 20:02
LindDNA smuk gulvmåtte, som er fremstillet i 100% recycled læder. Gulvmåtten er funktionel, minimalistisk og lækkert dansk design. Måtten er 3 mm tyk, utrolig let at rengøre og meget slidstærk. Mål: Ø: 115 cm. Nypris 2.999,- kr. Ikke pakket ud, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:31:47
Slut dato: 14.08.2022 20:02
Cane-Line Breeze havestol med høj komfort og et skønt design. Den er med meder og opbygget over en klassisk rørkonstruktion, som giver lethed og elegance. Nypris 2.261,- kr. Evt. returvare, da en enkel snor stikker op, se billede. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:32:47
Slut dato: 14.08.2022 20:03
Cane-Line Breeze havestol med høj komfort og et skønt design. Den er med meder og opbygget over en klassisk rørkonstruktion, som giver lethed og elegance. Nypris 2.261,- kr. Evt. returvare, men umiddelbart ingen fejl fundet. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:32:47
Slut dato: 14.08.2022 20:03
Super fed og rustik barstol fra Nordal. Vega stolen fra Nordal er syet i brunt, lækkert gedeskind med grove, lyse syninger. Materiale: Gedeskind, Jern. Nypris ca. 2.199,- kr. Returvare. + MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:32:47
Slut dato: 14.08.2022 20:03
HAY AAC22 About a Chair Spisebordsstol. Komforten i stolen er i top i denne skal stol, som støtter dig uanset hvor du sidder. Skal af grå polypropylen, sorte ben. Mål: B: 59 cm, H: 79 cm, SH: 46 cm, SB: 40 cm. Nypris 1.599,- kr. Umiddelbart ingen fej
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:32:47
Slut dato: 14.08.2022 20:03
HAY AAS38 barstol. Stolen giver med sit ikoniske sæde og smukke stål understel en let barstol. Sortfarvet polypropylen skal og rustfrit stål sortlakeret stel. Nypris 1.799,- kr. Den har to små skrammer på sædet, en foran og en på inderside. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:33:47
Slut dato: 14.08.2022 20:04
HAY Soft Edge 12 spisebordsstol i bordeaux. Af egetræsfinér, massivt egetræ, vandbaseret lak. Mål: H: 79 cm, B: 51,5 cm, D: 52,5 cm, SH: 46 cm. Nypris 2.159,- kr. Evt. returvare, da den har et lille hak på benet og klister fra tape bagpå ryglæn. +MOM
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:33:47
Slut dato: 14.08.2022 20:04
House Doctor Nadi bænk, lavet af kejsertræ, hvilket giver en smuk struktur. Brug bænken i entréen eller som et praktisk opbevaringssted. Nypris 749,- kr. Mål: L: 120 cm, B: 38 cm, H: 43 cm. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:33:47
Slut dato: 14.08.2022 20:04
Denne flydersofa giver en tilbagelænet loungestemning i stuen. Fra svenske Furninova. Sofaen er mærket med FSC. Den mangler et ben under midtersektionen. Nypris over 30.000,- kr. Udstillingsmodel, men umiddelbart ingen fejl fundet. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:33:47
Slut dato: 14.08.2022 20:04
Henrik Steen etnisk billede, som måler 80 x 114 cm. Super flot billede med træramme. Nypris 849,- kr. Kan evt. ha været udstillingsmodel, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:34:47
Slut dato: 14.08.2022 20:05
Henrik Steen etnisk billede, som måler 80 x 104 cm. Super flot billede med træramme. Nypris 849,- kr. Kan evt. ha været udstillingsmodel, +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:34:47
Slut dato: 14.08.2022 20:05
Dette spejl i antikstil har en solid ramme, som er omhyggeligt fremstillet i et dekorativt barokmønster. Spejlet har desuden en facetslebet kant, som giver det et unikt look. Guldbelagt. Nypris ca. 1.200,- kr. I pæn stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:34:47
Slut dato: 14.08.2022 20:05
Bent Hansen Sincera spisebordsstol i matlakeret eg. Minimalistisk og elegant spisestuestol. Den er let, med yderst robust og solid. Nypris 1.989,- kr. Godt dansk design og helt ny stol, direkte fra producent. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:34:47
Slut dato: 14.08.2022 20:05
Bent Hansen Sincera stol i mat sortlakeret bøg. Minimalistisk og elegant spisestuestol. Den er let, med yderst robust og solid. Nypris 1.989,- kr. Godt dansk design og helt ny stol, direkte fra producent. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 17:35:47
Slut dato: 14.08.2022 20:06
Side 1 ud af 4