reset_filters Filter - Kategori: Basis kvalitetstøj - Kvinder, 22003; 


Højrygget Albert stole, af Finn Østergaard, 2 stk. Stel i lakeret formstøbt bøg, med lyse gjorde samt nakkehynde. I lys kanvas. H 97 x 62 b. Original Albert stol fra serie 4.00 fra ca. 1978. Fremstår med lettere brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
700,00 DKK




Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 29.04.2019 20:00
LP’er med engelske og amerikanske kunstnere fra 60’erne til 80’erne. 50 stk. Pladernes cover er med brugstegn men pladerne er umiddelbart i god stand - MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 27.05.2019 20:00
Snubbi elbil rød, Med digital audio player, med mp3 og USB . 6 V batteri, kører 4 km i timen, 30 kg og 1 sæde. Fra 3 år. 90 lang, 40,5 bred og 68,5 høj. Usamlet, ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
450,00 DKK




Lukket d. : 13.09.2019 20:00
Mountainbike i sort, 27,5" og med 21 udvendige shimano gear. Returvare fra webshop. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
Nuværende bud:
400,00 DKK




Lukket d. : 17.11.2019 20:00
Infrarød tunnel - todelt og med liggeunderlag og computer. 900 W, 2 zoner varme, carbon panel til enden af tunnellen. Tunnelen er fremstillet i rengørings venlig PU og har timer indstilling fra 15-60 minutter. Den er usamlet og ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
3.000,00 DKK




Lukket d. : 06.04.2021 20:30
Tilgodebevis til Jump3000 i Berlin. Tilgodebevis på i alt 600 Euro (ca. 4.500,-) med en gyldighed til 23. marts 2023. Super sted for hele familien, teamwork for virksomheden eller kurser i jump/parkour for kammeraterne. Salg for advokat. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 12:49:23
Slut dato: 24.01.2022 20:30
250 stk. mundbind/masker i blå. 3-laget maske. Antiallergisk materiale. Gummibånd til bag ved ørene. Velegnet til brillebruger, da der er indsyet metalbøjle, så brillerne ikke dugger. 3D design. Ubrugt og ny. 5 pakker á 50 stk. MOMSFRI
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 05.10.2020 20:00
Royal swiss popcorn maskine, 850 watt, Opvarmningsoverflade med non-stick belægning, Låget bliver derefter en serveringsskål, Stor kapacitet 5 liter / 24 kopper. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 23.01.2022 19:45
Muuto Dots Ceramic Knage, Ø 13 cm. 3 stk Rosa og 1 stk Orange. Nypris pr. stk. 295,- Ubrugte og tjekket igennem, men returvarer, så oversete fejl og mangler kan forekomme. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 07.03.2021 20:00
Mercedes-Benz G63 AMG 12 Volts til børn. Til asfalt kørsel. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
1.200,00 DKK




Lukket d. : 10.01.2021 20:00
Uhyggelige masker til fastelavn/udklædning eller halloween, 5stk. Fra lukket webshop, ubrugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 12:04:23
Slut dato: 30.01.2022 19:45
Gadelamper med solceller, 2 stk. 3-trins lysstyrke, sensor og fjernbetjening. IP67. Selve lampen måler 25 cm. Ubrugt + MOMS
Nuværende bud:
250,00 DKK




Lukket d. : 23.01.2022 19:30
Kids concept gulvpude i mørkegrå. Mål: 100 x 100 cm. Lækker bambushylde fra Kids Concept. Dybde: 12cm, Højde: 66 cm, Længde 68 cm. Samlet nypris ca. 1.278,- Ubrugt. Udgår af butikssortiment. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 12:49:23
Slut dato: 30.01.2022 20:30
Flotte magnetiske billedrammer til plakater, 1 stk sortmalet træ, 3 stk i eg. Passer til billeder med bredde på 70 cm. Samlet værdi ca. 1800kr. Ubrugt. Udgår af butikssortiment. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 02.08.2021 19:45
Blå str. S unisex sweatshirt og joggingbukser i super lækker og blød kvalitet. Sweatshirt kan også være smart til et par cowboybukser. Lækkert dansk kvalitetstøj. Ubrugt, fra lukket webshop. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 13.06.2021 19:15
2 stk. Designed Learning Geo-bordskåner som er udformet som Sønderjylland. De er magnetiske og måler 20 x 19 x 1,6 cm. Værdi 599,- kr. Ubrugte, udgår af butikssortiment, +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 31.10.2021 19:00
Smuk og gammel Bøhmisk krystalskål og 2 lysestager af messing. Har et meget lille skår indvendig. Krystalskålen måler: L 20 x 13 B x 10 H, og lysestagerne måler: 25 h x ø 8 i bund. Smuk fynsk keramik skål. Ukendt kunstner. Mål: Ø23 x 18 h. Brugt og i
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 13:04:23
Slut dato: 30.01.2022 20:45
LE KLINT LAMELLA 2, model 133. Gyldent ophæng med hvid tekstilledning med lyskilde. Har et mindre stød på siden i 2-3 lameller. Ellers i pæn stand. Ny pris 4.495,- Returvarer, så der kan være andre fejl, men ikke observeret andet. +MOMS
Nuværende bud:
700,00 DKK




Lukket d. : 05.09.2021 20:00
HAY CPH20 rundt spisebord med flot grøn bordplade. Den er af 24 mm krydsfiner, massivt egetræ ben og linoleum. Den måler Ø 120 cm. Usamlet, med skruer medfølger. Nypris 6.899,- kr. Kan være en returvare, men umiddelbart ingen fejl fundet. +MOMS
Nuværende bud:
3.000,00 DKK




Lukket d. : 12.09.2021 20:10
Tørretumbler fra Zanussi Dual Temperature med målene L: 60, B: 57, H: 84. Fungerer. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 23.01.2022 20:30
Sort Kraftworld værktøjsvogn med 499 dele. Der er værktøj i 7 af skufferne, se billederne. Den ene skuffe er dobbelt størrelse. De medfølgende hjul og håndtag skal monteres på, så vognen er nem at køre med. 2 stk nøgler medfølger. Ubrugt. + MOMS
Nuværende bud:
2.300,00 DKK




Lukket d. : 25.10.2021 20:00
2 poser Advance Veterinary Diets - Leishmaniasis hundefoder med 12 kg i hver. Tilskudsfoder til hunde, som maksimerer næringsstoftilførsel og hjælper maven. Holdbarhedsdato 14.08.22. Ubrugt. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 23.01.2022 21:00
Side 1 ud af 62
Display