reset_filters Filter - Kategori: Online uge auktion 1968, Løgumkloster;

0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 04:59:45
Slut dato: 23.02.2020 19:00
Varene står i 6280 Højer
0,00 DKK

Slutter om: 27 dage, 05:59:45
Slut dato: 17.03.2020 20:00
INFO
0,00 DKK

Start dato: 20.02.2020 12:00
Slut dato: 02.03.2020 20:00
2 stk. 1960'er senge i palisander med lameller. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 01.07.2018 20:00
300,00 DKK

Lukket d. : 28.10.2018 19:00
Højrygget Albert stole, af Finn Østergaard, 2 stk. Stel i lakeret formstøbt bøg, med lyse gjorde samt nakkehynde. I lys kanvas. H 97 x 62 b. Original Albert stol fra serie 4.00 fra ca. 1978. Fremstår med lettere brugsspor. MOMSFRI
700,00 DKK

Lukket d. : 17.02.2019 20:00
Løbe og cykeltøj Herre M. i alt 15 stk. Ubrugt og i original emballage. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 07.04.2019 21:00
Flot krystalvase, H: ca. 35 cm. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 14.04.2019 20:00
Durkop herre retro cykel fra ca. 1950 MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 29.04.2019 20:00
0,00 DKK

Lukket d. : 27.05.2019 20:00
0,00 DKK

Lukket d. : 16.06.2019 20:00
450,00 DKK

Lukket d. : 13.09.2019 20:00
400,00 DKK

Lukket d. : 17.11.2019 20:00
Makita akku-slagboremaskinesæt, Makita HP457DWEX4. Ubrugt, emballagen er en smule beskadiget, men varen fejler ikke noget. +MOMS
0,00 DKK

Start dato: 20.02.2020 12:00
Slut dato: 01.03.2020 20:00
Mountainbike i sort, 26" og med 21 udvendige shimano gear. UDEN PEDALER. Returvare fra webshop og kan derfor have enkelte brugsspor. Den er kun let samlet og skal derfor efterspændes, pumpes mm. +MOMS
350,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 04:59:45
Slut dato: 23.02.2020 19:00
Lydanlæg med forstærker, mikserpult og to højtalere. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 4 dage, 05:59:45
Slut dato: 23.02.2020 20:00
Kudu antilope. Meget velholdt og flot, professionelt udført. Den måler 140 cm i højden, 90 cm i bredden og 85 cm i dybden. Point 121. MOMSFRI
3.300,00 DKK

Lukket d. : 17.02.2020 20:00
4 stk. universelle frontvægtklodser a´ 60 kg. til traktor. Frontvægtene er fremstillet så der ingen huller er, som kan fyldes med jord. De måler 25 cm i højden, 60 cm i bredden og 10 cm i dybden. Mål er excl. beslag. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 21:59:45
Slut dato: 20.02.2020 12:00
Antik grøn sofa, måler 70x180 cm og er 80 cm høj. Fin stand, oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Start dato: 20.02.2020 12:00
Slut dato: 02.03.2020 20:00
TEXAS fræser, håndtaget kan klappes ned. Brugt og fungerer. Oversete fejl og mangler kan forekomme ved denne brugte vare. MOMSFRI
0,00 DKK

Start dato: 27.02.2020 12:00
Slut dato: 27.02.2020 12:07
kort beskrivelse
2.300,00 DKK

Lukket d. : 30.06.2017 22:25
Grøn nyere gynge
500,00 DKK

Lukket d. : 24.05.2017 22:00
Dejlig komfortabel læse- eller hvilestol med tilhørende skammel. Luna hvilestolen har nakkepude, som kan tilpasses i højden. Med nautr gjorde i flet på sæde og ryg. Ny pris lænestol, 5.220kr og skammel 2.080 kr.
1.250,00 DKK

Lukket d. : 19.08.2017 15:00
Safir, 0,85 ct. Farve; medium-mørk blå. Klarhed; VS2. Slibning; oval-mix cut. Slibningskvalitet; god. Oprindelse: Tanzania. Smuk og tidløs ædelsten og en fin gave! Ædelstenscertifikat medfølger. MOMSFRI
200,00 DKK

Lukket d. : 28.10.2018 19:00
Generator med 6, 5 hk benzin. til 220 wolt. Ok stand. MOMSFRI.
400,00 DKK

Lukket d. : 09.12.2018 16:05
Side 1 ud af 54