0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slut dato: 21.04.2024 20:38 | |
Ronson lighter i guld-look. Produceret i england. Måler 4 x 6,4 cm. Ikke afprøvet. Brugt og med brugsspor. Mangler en lille drejeskive på siden. Fra dødsbo. MOMSFRI
OBS: Denne vare kan besigtiges på vores lokation i 6240 Løgumkloster i løbet af vores åbningstider.