0,00 DKK
(0,00 EUR)
Slut dato: 12.05.2024 20:40 | |
Ældre Reichert Wien mikroskop nr. 134 501. Har engang været brugt på et hospital. Er ikke afprøvet, og små mangler kan forekomme. Brugt og i ok stand med brugsspor og patina. MOMSFRI