reset_filters Filter - Kategori: Mandskabsvogn - Vojens, 24095;

Palle med skralder til spændestropper - forskellige slags, nogle med korte håndtag, også kaldet trykskralder og andre med langt håndtag - trækskralde. Brugte, +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:15
0,00 DKK

Lukket d. : 12.06.2022 20:15
Dele til scooter. Sidespejle, kædelås m.m. Brugt, fremtræder i pæn stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:45
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 18:00:11
Slut dato: 26.05.2024 19:57
2 stk. antikke engelske armstole i eg polstret med grønt velour. Måler H81cm. Brugt og med brugsspor. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 18:30:11
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:15
Combiline manuelt hæve/sænke skrivebord med bue til stol som måler L:192 x D:135 x H:64 cm. (laveste funktion), magasinholder i alu, underlag til kontorstol, Abode InDesign, 1.5 og 2.0. Brugt men i pæn stand med brugsspor. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 18:30:11
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 18:00:11
Slut dato: 26.05.2024 19:57
Palle med diverse værktøj - handsker, skruetrækkere, skrabere, håndlampe mm. Ubrugt, +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:15
DVD camera med diverse udstyr. Taske til opbevaring, samt 2 stk. stativ. Let brugt, i fin stand. MOMSFRI
150,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:45
OBH Nordica damp strygejern, samt Bosch elpisker. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:45
4 stk. snack fade med 4 rum, måler 27 x 27 cm. 34 stk. vandglas med mønster, 8,5 cm høje og 17 stk.vandglas 14 cm høje. Brugte, dog umiddelbart uden skår. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 26.02.2023 20:00
Sæby skjold kværn til korn. Brugt, +MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:15
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 18:01:11
Slut dato: 26.05.2024 19:58
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 18:31:11
Slut dato: 20.05.2024 20:28
Skrivebord som måler L:150 x D:80 x H:76 cm. og reol på hjul med nøgle som måler H:68 x D:49 x B:48 cm. Begge er af birk. Samt kontorstol i rød på hjul. Brugt men i pæn stand med alm. brugsspor. Er lidt løs i bagpladen. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 18:31:11
Slut dato: 20.05.2024 20:28
1 stk. Trellebor Twin 421 dæk - 320 / 60 - 12 IMP. Brugt, MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:15
Diverse elektronik. Højtalere og forstærker fra Medion, DVD afspiller, samt diverse kabler. Brugt men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:45
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 18:01:11
Slut dato: 26.05.2024 19:58
0,00 DKK

Lukket d. : 14.08.2022 20:30
2 stk design by Frandsen ABE pendel i brun/hvid. Sjov og sød lampe med filt aber hængende ned. Plads til pære i midten. Kan evt. også bruges som uro på børneværelset. Måler 50 cm. Ubrugt, fra lampeforhandler. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 5 dage, 18:31:11
Slut dato: 20.05.2024 20:28
Antialgin 10 (10 liter) og Antialgin 50 (20 liter). Bruges til desinfektion af rengjorte emner mm. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:15
Blandede varer. 5 stk. lysestager, 2 messing og 3 tin, en kamping lanterne, samt 2 stk. træ figurer af henholdsvis Jack Sparrow og Egern på gren. Brugt, men i fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:45
0,00 DKK

Slutter om: 11 dage, 18:01:11
Slut dato: 26.05.2024 19:58
Diverse radioer, DAB radio, CD afspiller m.m. Brugt, ikke afprøvet. MOMSFRI
0,00 DKK

Lukket d. : 12.05.2024 20:45
Side 21 ud af 27