reset_filters Filter - Kategori: Køretøjer - Rødding, 24088; 


3 stk. Royal Swiss pander i sort. Ø 20/24/28 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:40
1 stk. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet. Med indbygget WIFI og styring via APP. Passer til både iPhones og Android telefoner. Inklusive vandtæt undervandshus, hjelm holder og stropper, cykelstyrs holder m.m. Nypris 1.599 kr. Fra United….SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:47
Kraftworld motorsav 52cc, sværd 20, 2200 W. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:05
3-hjulet cykel. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
500,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:35
CLEANmaxx overfladerensere med sprayfunktion 50 ml i grå/grøn, 24 stk. Nypris i alt ca. 1.221,- kr. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:50
Krystalglas 4 stk. - 2 stk. skåle, en frugtskål og 1 stk. vase. Laveste skål måler H9cm og vasen måler H21 cm. Den store frugtskål har diverse små skår rundt i kanten. Brugt. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:35
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Chokolade Fontain – som er enkel at bruge. Put smeltet chokolade i og den er klar til brug. Af plast og bruger batterier. Fra United. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:35
Kraftworld Moment forstærker. 24-38 mm. 11 dele. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
300,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:05
22 dele Louise 2-tårnet pletsølv bestik og 21 dele andet pletsølv (bl.a. stemplet med fakkel). Trænger til pudsning. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:35
Står i 6360 Tinglev. Kalve vægt. Med elektrisk vægt. Brugt. Pæn stand. MOMSFRI
Nuværende bud:
200,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 18:30:45
Slut dato: 20.05.2024 19:52
Står i 6400 Sønderborg. Mursten Gul nuanceret. 320 stk. per palle. Total 7 paller = ca. 2240 sten. L 228 mm x B 108 mm x H 54 mm. Tolerance klasse T2. Anvendelse til vægge, søljer og skillevægge i ubeskyttet murværk. Se mere...
Nuværende bud:
500,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 18:40:45
Slut dato: 20.05.2024 20:02
Sofabord med stel af metal og plade i brun/gylden marmor. Bordet måler 140 x 80 x H: 54,5 cm. Har brugsspor. MOMSFRI
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 18:55:45
Slut dato: 20.05.2024 20:17
Står i 6630 Rødding. 40 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Er frost-, varme- og fødevare godkendt. 42 liter. Samlet nypris ca. 10.000,- kr. Er le
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 18:20:45
Slut dato: 20.05.2024 19:42
40 stk. skabslamper inkl. rør. 54 cm. Med tænd/sluk knap og ledning med stik. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:50
Softice maskine. Model SIM1300, 1,0 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Nypris ca. 350kr. Ubrugt og i original emballage. 5 pakker á 5 stk plast opbevaringsbokse. 160ml, 300ml, 550ml, 1000ml og 1500ml..... SE MERE
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:40
Italienske Io-Lux DIA.SOUND Diamond højtaler/lampe. Kan indstilles i forskellige farver med den medfølgende fjernbetjening, og farverne kan følge rytmen af musikken, som bliver afspillet via bluetooth. Den kan både bruges..... SE MERE
Nuværende bud:
150,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:35
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:47
Mustang damecykel med 7 gear. Brugt. Der mangler luft i dækkene, og har stået stille i et stykke tid. Så små fejl og mangler kan forekomme. MOMSFRI
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:35
Står i 6630 Rødding. 40 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Er frost-, varme- og fødevare godkendt. 42 liter. Samlet nypris ca. 10.000,- kr. Er le
Nuværende bud:
0,00 DKK
Afgiv Bud




Slutter om: 6 dage, 18:21:45
Slut dato: 20.05.2024 19:43
40 stk. skabslamper inkl. rør. 54 cm. Med tænd/sluk knap og ledning med stik. Ubrugt og i original emballage. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 19:50
3 stk. Royal Swiss Pander med rød bund. Ø 20/24/28 cm. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 28.04.2024 19:40
Skruetrækkersæt med 6 dele, 12 sæt ialt. Samlet værdi ca. 550kr. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Lukket d. : 12.05.2024 20:05
1 stk. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet. Med indbygget WIFI og styring via APP. Passer til både iPhones og Android telefoner. Inklusive vandtæt undervandshus, hjelm holder og stropper, cykelstyrs holder m.m. Nypris 1.599 kr. Fra United….SE MERE
Nuværende bud:
100,00 DKK




Lukket d. : 05.05.2024 19:35
Hængekøjer 2 stk. i rød. Der er ikke noget mere sommerligt og tropisk som synet af en hængekøje. Slå den op, hvor du vil, og kom tættere på naturen. Ubrugt og i original emballage, men oversete fejl og mangler kan forekomme. +MOMS
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 19:48
10 stk. Betonsiloklodser / Legoklodser. Modul 60 (180 x 60 x 60 cm) Ca. 2500 kg per stk. Ca. Total 25.000 kilo. Klodserne er fremstillet af genanvendelig beton. Anvendes til f.eks. materielgårde, havne, genbrugspladser eller i landbruget. Se mere...
Nuværende bud:
0,00 DKK




Start dato: 14.05.2024 12:00
Slut dato: 26.05.2024 20:32
Side 7 ud af 29
Display