reset_filters Filter - Kategori: Auktioner;

Står i 6630 Rødding. 40 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Er frost-, varme- og fødevare godkendt. 42 liter. Samlet nypris ca. 10.000,- kr. Er le
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 00:37:36
Slut dato: 09.06.2024 20:30
B&G nr. 2321 Lille Sømand af Vita Thymann. Måler H:13,5 cm L: 8,5 cm. Royal Copenhagen nr. 1519, Spurv af A. Nielsen. Samt smuk kinesisk Shiwan Mudman figur, med mange fine små detaljer. Højde 10 cm. Brugt, men fremstår som nyt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 00:33:36
Slut dato: 02.06.2024 20:26
Tofarvet guldring med én stor og to mindre brillanter af høj brillans. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. B: 410 mm. Str. 59. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Vurderet af specialist i år 2019 til 29.000,- kr. MOMSFRI
0,00 DKK

Budrunde er sluttet.
Auktionen vil blive lukket!
Jakkesæt, Nordal, sortmeleret str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 32. 100% uld. Ubrugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 23:38:36
Slut dato: 09.06.2024 19:31
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 02.06.2024 19:35
Står i 6240 Løgumkloster. Herstal ballon duo - vægmonteret. I opal hvid glas og krom. H: 33 cm, B: 37 cm. Nypris. 1.400.- kr. Ubrugt. Fra lukket webshop. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 00:08:36
Slut dato: 02.06.2024 20:01
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 00:38:36
Slut dato: 09.06.2024 20:31
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 00:28:36
Slut dato: 09.06.2024 20:21
2 stk. grønne Mosin-Nagant geværkasse med trykte tal. Brugt af M91 dragoner. Låge med 2 låse, håndtag i hver ende. Brug dem til opbevaring, reol, sofabord eller lign. Træstykker medfølger. Patina, slid og støv mm. forekommer. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 23:42:36
Slut dato: 09.06.2024 19:35
Lot 6 - 35 står ved Auktionshuset Sønderjylland i Løgumkloster 6240. Udlevering er tirsdag d. 4. juni fra kl. 08-30 - 17.30 og fredag d. 7. juni fra kl. 08.30 - 16.00
0,00 DKK

Slutter om: 00:52:36
Slut dato: 02.06.2024 20:45
Kraftworld Benzin generator - KW8500. 1,8 KW. 50HZ. Vejer 40 kg. Silent model. Med 4 stk. stik (3 stk. AC220V og 1 stk. AC380V.) Voltmeter måler og sikring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
1.100,00 DKK

Lukket d. : 02.06.2024 19:50
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24. Ca. 45 x 120 mm, á 540 cm. Ca. 28 stk. i alt. Ubrugte og restparti. Har lagt indenfor og bliver kørt indenfor igen efter billederne er taget. Der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem + MOMS
1.550,00 DKK

Slutter om: 00:53:36
Slut dato: 02.06.2024 20:46
Stål bordplade, uden vask. L: 234,5, B: 60 cm. MOMSFRI
600,00 DKK

Slutter om: 00:28:36
Slut dato: 02.06.2024 20:21
Står i 6400 Sønderborg. Festo overfræser. Helt ny og med diverse tilbehør til. Oprydning fra dødsbo. MOMSFRI
550,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 23:53:36
Slut dato: 09.06.2024 19:46
Gulvtæppe med forskellige farver. Måler 120 x 180 cm. Trænger til en rensning - Mørk/beskidt på oversiden og lys på undersiden. Se mærke for andet info. Brugt, men ok stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 00:08:36
Slut dato: 09.06.2024 20:01
Mercedes-benz Ml270, Cdi. Kører og starter. Registreringsdato: 1. september 2003. Kørt 749xxx. Stiger dagligt. 5 personers. Totalvægt: 2875kg. Egenvægt: 2050kg. Vægt af påhængskøretøj: 3375kg med bremser og 750kg uden bremser. Med central lås og Auto
10.000,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 00:26:36
Slut dato: 09.06.2024 20:19
Smuk teaktræs kommode med 4 skuffer. Den har to mindre hakker på skuffe 2 og 4. Derudover alm. brugspor i form af ridser og enkelte pletter. Mål: H: 84,5 cm, D: 41 cm, B: 82 cm. Brugt, men fin stand. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 00:08:36
Slut dato: 09.06.2024 20:01
Står i 6400 Sønderborg. Roland cube monitor cm-30. Effekt 30W. 5 indgange. Oprydning fra dødsbo. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 23:53:36
Slut dato: 09.06.2024 19:46
Tofarvet guldring med en flot brillant på ca. 0,55 ct. Meget høj brillans ring. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. B: 400 mm. Str. 64. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Vurderet af specialist i år 2019 til 29.000,- kr. MOMSFRI
0,00 DKK

Budrunde er sluttet.
Auktionen vil blive lukket!
Jakkesæt, Nordal, sort nålestribet str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 33. 53% polyester, 43 % uld, 4% lycra. Ubrugt. MOMSFRI
0,00 DKK

Slutter om: 6 dage, 23:38:36
Slut dato: 09.06.2024 19:31
6 stk. Blaze storm batteridrevet softball guns, som skyder med skumkugler. Der er 12 stk. skum kugler i hver. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
0,00 DKK

Lukket d. : 02.06.2024 19:35
Står i 6240 Løgumkloster. Circle art runde malerier - Ø: 30, 40 og 50 cm. Venedig og London motiver. Nypris 600,- kr. Ubrugt. Fra lukket webshop. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 00:08:36
Slut dato: 02.06.2024 20:01
Står i 7200 Grindsted. MGB 1,8 Roadster California årgang 1969. Sidst synet den 22/2 2018. Står på ca 100.000 miles. Speedometer virker ikke. Starter og kører. Med diverse brugsspor. MOMSFRI..... SE MERE
23.000,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 00:27:36
Slut dato: 09.06.2024 20:20
0,00 DKK

Slutter om: 7 dage, 00:38:36
Slut dato: 09.06.2024 20:31
Smuk Swarovski halskæde af ældre dato, med skønne naturfarvede sten. Hertil 2 sæt matchende ørestikkere af ukendt herkomst. Alt i fin stand, trænger til en rensning. Brugt. MOMSFRI
200,00 DKK

Slutter om: 00:33:36
Slut dato: 02.06.2024 20:26
Side 4 ud af 22