Elektronik & Legetøj, 24161
Generatorer, 24155
Smykker & brillanter 24160
Designerlamper & interiør, 24157
Industrikøkken inventar, 24163
Ugens Kræs - 24156
Maskiner, 24159
Spærtræ & Branddør, 24162
Køle- og fryserum, 24158
Frisørstole - 24171
Jakker & jakkesæt, 24164
Gevær / ammunitionskasser, 24166
Telthaller / Rundbuehaller, 24173
Dødsbo - Sønderborg, 24169
Både, 24167
Designer møbler, 24165
Køretøjer, 24172
Fiskeudstyr, 24168
Plastkasser, 24170
Dirt bike, 24xxx
Partivarer, 24xxx
Ugens Kræs - 24174
Værktøj, 24176
Filter - Kategori: Auktioner;
4. Schäfer plastkasser, 40 stk. 6630 Rødding
Står i 6630 Rødding. 40 stk. Schäfer plastkasser i blå. Udvendig mål: 60 x 40 x 22 cm. Indvendig mål: 55,1 x 35,1 x 19,3 cm. Stærk stabelbar euro kasse i PP plast. Er frost-, varme- og fødevare godkendt. 42 liter. Samlet nypris ca. 10.000,- kr. Er le
7 dage, 00:37:36
Slut dato: 09.06.2024 20:30
5. Kongelig porcelænsfigurer .
B&G nr. 2321 Lille Sømand af Vita Thymann. Måler H:13,5 cm L: 8,5 cm. Royal Copenhagen nr. 1519, Spurv af A. Nielsen. Samt smuk kinesisk Shiwan Mudman figur, med mange fine små detaljer. Højde 10 cm. Brugt, men fremstår som nyt. MOMSFRI
00:33:36
Slut dato: 02.06.2024 20:26
5. Tofarvet guldring med brillanter, 14 kt., str. 59
Tofarvet guldring med én stor og to mindre brillanter af høj brillans. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. B: 410 mm. Str. 59. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Vurderet af specialist i år 2019 til 29.000,- kr. MOMSFRI
Budrunde er sluttet.
Auktionen vil blive lukket!
5. Jakkesæt, Nordal str. 52.
Jakkesæt, Nordal, sortmeleret str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 32. 100% uld. Ubrugt. MOMSFRI
6 dage, 23:38:36
Slut dato: 09.06.2024 19:31
5. Softicemaskine, 2 stk.
Softicemaskine. Model SIM1300, 1 liter kapacitet. Softice på 20-30 minutter. Fra United. Ubrugt og i original emballage + MOMS
5. Herstal ballon duo væglampe. 6240 Løgumkloster
Står i 6240 Løgumkloster. Herstal ballon duo - vægmonteret. I opal hvid glas og krom. H: 33 cm, B: 37 cm. Nypris. 1.400.- kr. Ubrugt. Fra lukket webshop. +MOMS
00:08:36
Slut dato: 02.06.2024 20:01
5. Schäfer plastkasser, 40 stk. 6630 Rødding
7 dage, 00:38:36
Slut dato: 09.06.2024 20:31
5. Fiskeudstyr/grej i kuffert, ca. 60 dele
7 dage, 00:28:36
Slut dato: 09.06.2024 20:21
5. Grønne Mosin-Nagant geværkasser, 2 stk.
2 stk. grønne Mosin-Nagant geværkasse med trykte tal. Brugt af M91 dragoner. Låge med 2 låse, håndtag i hver ende. Brug dem til opbevaring, reol, sofabord eller lign. Træstykker medfølger. Patina, slid og støv mm. forekommer. MOMSFRI
6 dage, 23:42:36
Slut dato: 09.06.2024 19:35
INFO - LÆS FØR DU BYDER
Lot 6 - 35 står ved Auktionshuset Sønderjylland i Løgumkloster 6240. Udlevering er tirsdag d. 4. juni fra kl. 08-30 - 17.30 og fredag d. 7. juni fra kl. 08.30 - 16.00
00:52:36
Slut dato: 02.06.2024 20:45
5. Kraftworld Benzin generator - KW8500
Kraftworld Benzin generator - KW8500. 1,8 KW. 50HZ. Vejer 40 kg. Silent model. Med 4 stk. stik (3 stk. AC220V og 1 stk. AC380V.) Voltmeter måler og sikring. Ubrugt og i original emballage + MOMS
1.100,00
5. Høvlet spærtræ, C24, ca. 28 stk. 6360 Tinglev
Står i 6360 Tinglev. Høvlet spærtræ, C24. Ca. 45 x 120 mm, á 540 cm. Ca. 28 stk. i alt. Ubrugte og restparti. Har lagt indenfor og bliver kørt indenfor igen efter billederne er taget. Der tages forbehold for ukurante mål på nogle af dem + MOMS
1.550,00
00:53:36
Slut dato: 02.06.2024 20:46
5. Stål bordplade, uden vask
Stål bordplade, uden vask. L: 234,5, B: 60 cm. MOMSFRI
600,00
00:28:36
Slut dato: 02.06.2024 20:21
5. Festo overfræser. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Festo overfræser. Helt ny og med diverse tilbehør til. Oprydning fra dødsbo. MOMSFRI
550,00
6 dage, 23:53:36
Slut dato: 09.06.2024 19:46
5. Gulvtæppe 120 x 180 cm.
Gulvtæppe med forskellige farver. Måler 120 x 180 cm. Trænger til en rensning - Mørk/beskidt på oversiden og lys på undersiden. Se mærke for andet info. Brugt, men ok stand. MOMSFRI
7 dage, 00:08:36
Slut dato: 09.06.2024 20:01
5. Mercedes-benz Ml270
Mercedes-benz Ml270, Cdi. Kører og starter. Registreringsdato: 1. september 2003. Kørt 749xxx. Stiger dagligt. 5 personers. Totalvægt: 2875kg. Egenvægt: 2050kg. Vægt af påhængskøretøj: 3375kg med bremser og 750kg uden bremser. Med central lås og Auto
10.000,00
7 dage, 00:26:36
Slut dato: 09.06.2024 20:19
6. Teaktræs kommode med 4 skuffer
Smuk teaktræs kommode med 4 skuffer. Den har to mindre hakker på skuffe 2 og 4. Derudover alm. brugspor i form af ridser og enkelte pletter. Mål: H: 84,5 cm, D: 41 cm, B: 82 cm. Brugt, men fin stand. MOMSFRI
7 dage, 00:08:36
Slut dato: 09.06.2024 20:01
6. Roland cube monitor cm-30. 6400 Sønderborg
Står i 6400 Sønderborg. Roland cube monitor cm-30. Effekt 30W. 5 indgange. Oprydning fra dødsbo. MOMSFRI
6 dage, 23:53:36
Slut dato: 09.06.2024 19:46
6. Tofarvet guldring med brillanter, 14 kt. Str. 64.
Tofarvet guldring med en flot brillant på ca. 0,55 ct. Meget høj brillans ring. 585 / 14 karat guld. Ingraveret. Vejer ca. 15 gram. B: 400 mm. Str. 64. Meget lidt brugt, en smule brugsspor. Vurderet af specialist i år 2019 til 29.000,- kr. MOMSFRI
Budrunde er sluttet.
Auktionen vil blive lukket!
6. Jakkesæt, Nordal str. 52.
Jakkesæt, Nordal, sort nålestribet str. 52. Stilfuld, let materiale. Jakken har 2 stiklommer indvendig, silkefor. Med buks, 2 stiklommer fortil, samt 2 baglommer, livvide 33. 53% polyester, 43 % uld, 4% lycra. Ubrugt. MOMSFRI
6 dage, 23:38:36
Slut dato: 09.06.2024 19:31
6. Blaze Storm softball guns, 6 stk.
6 stk. Blaze storm batteridrevet softball guns, som skyder med skumkugler. Der er 12 stk. skum kugler i hver. Ubrugt og i original emballage. + MOMS
6. Circle art malerier, Ø: 30, 40 og 50 cm. 6240 Løgumkloster
Står i 6240 Løgumkloster. Circle art runde malerier - Ø: 30, 40 og 50 cm. Venedig og London motiver. Nypris 600,- kr. Ubrugt. Fra lukket webshop. +MOMS
00:08:36
Slut dato: 02.06.2024 20:01
6. MGB 1,8 Roadster California. 7200 Grindsted
Står i 7200 Grindsted. MGB 1,8 Roadster California årgang 1969. Sidst synet den 22/2 2018. Står på ca 100.000 miles. Speedometer virker ikke. Starter og kører. Med diverse brugsspor. MOMSFRI..... SE MERE
23.000,00
7 dage, 00:27:36
Slut dato: 09.06.2024 20:20
6. Schäfer plastkasser, 40 stk. 6630 Rødding
7 dage, 00:38:36
Slut dato: 09.06.2024 20:31
6. Swarovski dame halssmykke.
Smuk Swarovski halskæde af ældre dato, med skønne naturfarvede sten. Hertil 2 sæt matchende ørestikkere af ukendt herkomst. Alt i fin stand, trænger til en rensning. Brugt. MOMSFRI
200,00
00:33:36
Slut dato: 02.06.2024 20:26
1
2
3
4
6
Side 4 ud af 22