Camping spejlsæt, 24115
Smykker & brillanter 24120
Kontor inventar, 24123
Flyttesalg, 24113
Oprydning for ungdomsskole, 24114
Filter - Kategori: Online auktion, Løgumkloster 1862;
25. Fiskeudstyr/grej i kuffert, 60 dele
9 dage, 21:24:38
Slut dato: 05.05.2024 19:36
25. Royal Swiss støvsuger 2 i 1, blå
2 dage, 21:29:38
Slut dato: 28.04.2024 19:41
26. Liva Chocco duge 140x140, 38 stk.
38 stk. Liva Chocco kvalitets stofduge - perfekt til bryllup, fødselsdag, barnedåb, konfirmation el. anden fest. Mål: 140x140 cm. Aldrig brugt, kun vasket én gang på professionelt vaskeri. Dermed blevet stivet (holder form, forhindrer smuds). +MOMS
9 dage, 21:24:38
Slut dato: 05.05.2024 19:36
26. Sengegavle, 6 stk, 6270 Tønder
9 dage, 21:42:38
Slut dato: 05.05.2024 19:54
26. Royal swiss raclette 1200-1400W
2 dage, 21:29:38
Slut dato: 28.04.2024 19:41
26. Hjørneskrivebord med fodstøtte. 6780 Skærbæk
2 dage, 21:35:38
Slut dato: 28.04.2024 19:47
26. Royal CPH og B&G figurer, 3 stk. 6100 Haderslev
Står i 6100 Haderslev. 3 stk. Royal Copenhagen og B&G figurer. B&G - 2189 / Hund. RC - 2648 / bambi. RC - 21433 / Isbjørn. Brugt, men pæn stand og uden skår. Flyttesalg. MOMSFRI
26. Tama trommesæt. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Trommesæt, TAMA. Foden til stor trommen mangler. Ellers skulle alle dele være der. Pæn stand. MOMSFRI
550,00
26. Fade og kageopsats. 6261 Bredebro
Står i 6261 Bredebro. Fade og kage opsats i pletsølv og porcelæn. 3 fade i pletsølv i str. 52x36 cm samt 2 stk. 45x32 cm. Skål i pletsølv måler 32x24x5 cm. Kageopsats Classic, Firkløveren i porcelæn. Mangler bundskrue til opsatsen. Mål Ø27 og Ø17 cm.
2 dage, 22:09:38
Slut dato: 28.04.2024 20:21
27. Stor urboks med 20 ure. 6261 Bredebro
300,00
2 dage, 22:09:38
Slut dato: 28.04.2024 20:21
27. Royal Swiss bestiksæt, 24 dele.
2 dage, 21:29:38
Slut dato: 28.04.2024 19:41
27. Hampstead Lighting Bach lysekrone, krom
27. Reoler med jalousi låge, 3 stk. 6780 Skærbæk
2 dage, 21:35:38
Slut dato: 28.04.2024 19:47
27. Action Kamera 4K Ultra HD kvalitet, 2 stk.
9 dage, 21:24:38
Slut dato: 05.05.2024 19:36
27. Brugskunst. 6100 Haderslev
Står i 6100 Haderslev. Ca. 16 dele brugskunst - Krystal vase og skål, Holmegaard års flasker, Bøhmisk vase, H: 26 cm., glasfad Ø: 20 cm. Marsellies 2635 skål, Ø: 18 cm. Påskeæg, glasskåle, retro coaster og kaffefilter holder, gulvvase.. SE MERE
27. Diverse keyboard, m.m. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Diverse musik instrumenter. 4 stk. keyboard, alle Yamaha. Node stativer, mikrofon holder, ukurant keyboard bord. Mange dele. Diverse ledninger, m.m. mangler. Alt virkede ved nedtagning. MOMSFRI
1.350,00
28. Træ genstande. 6100 Haderslev
Står i 6100 Haderslev. Teak lampe, H: 20 cm. Teak fad, Ø: 31 cm. Salatskål i lys træ, Ø. 26 cm, H: 12 cm. Derudover 2 stk. svenske sjældne træheste - Darlarna. 17 cm højde. Hvide og med malet røde hove. Brugt. Flyttesalg. MOMSFRI
201,00
28. Surround anlæg, m.m. 6270 Tønder
Står i 6270 Tønder. Surround anlæg. Med højtaler, center og bas. Blueway fra samsung. 3D. Model code BD-F89000N/XE. Højtaler fra dali. Har små brugsspor. Alle ledningerne skulle være der. Dog er det ikke tjekket efter. Virkede ved nedtagning. MOMSFRI
28. 2 stk. urbokse til 10 ure. 6261 Bredebro
2 dage, 22:09:38
Slut dato: 28.04.2024 20:21
28. Sengegavle og ender, 7 kasser, 6270 Tønder
9 dage, 21:42:38
Slut dato: 05.05.2024 19:54
28. Kaffekrus, flødekander og sukkerskåle, ca. 120 dele
9 dage, 21:24:38
Slut dato: 05.05.2024 19:36
28. Hjørne skrivebord med kontorstol. 6780 Skærbæk
2 dage, 21:36:38
Slut dato: 28.04.2024 19:48
28. Royal Swiss juice presser
2 dage, 21:29:38
Slut dato: 28.04.2024 19:41
29. Glas, 96 stk.
9 dage, 21:25:38
Slut dato: 05.05.2024 19:37
29. Royal swiss Køkkensæt, 12 dele
2 dage, 21:30:38
Slut dato: 28.04.2024 19:42
Side 15 ud af 23