reset_filters Filter - Kategori: Ude auktion, oprydningssalg, 1858;

0,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 01:36:15
Slut dato: 05.05.2024 19:36
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 01:41:15
Slut dato: 28.04.2024 19:41
38 stk. Liva Chocco kvalitets stofduge - perfekt til bryllup, fødselsdag, barnedåb, konfirmation el. anden fest. Mål: 140x140 cm. Aldrig brugt, kun vasket én gang på professionelt vaskeri. Dermed blevet stivet (holder form, forhindrer smuds). +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 01:36:15
Slut dato: 05.05.2024 19:36
0,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 01:54:15
Slut dato: 05.05.2024 19:54
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 01:41:15
Slut dato: 28.04.2024 19:41
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 01:47:15
Slut dato: 28.04.2024 19:47
Står i 6100 Haderslev. 3 stk. Royal Copenhagen og B&G figurer. B&G - 2189 / Hund. RC - 2648 / bambi. RC - 21433 / Isbjørn. Brugt, men pæn stand og uden skår. Flyttesalg. MOMSFRI
100,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:10
Står i 6270 Tønder. Trommesæt, TAMA. Foden til stor trommen mangler. Ellers skulle alle dele være der. Pæn stand. MOMSFRI
550,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:25
Står i 6261 Bredebro. Fade og kage opsats i pletsølv og porcelæn. 3 fade i pletsølv i str. 52x36 cm samt 2 stk. 45x32 cm. Skål i pletsølv måler 32x24x5 cm. Kageopsats Classic, Firkløveren i porcelæn. Mangler bundskrue til opsatsen. Mål Ø27 og Ø17 cm.
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 02:21:15
Slut dato: 28.04.2024 20:21
300,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 02:21:15
Slut dato: 28.04.2024 20:21
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 01:41:15
Slut dato: 28.04.2024 19:41
0,00 DKK

Lukket d. : 12.06.2022 20:10
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 01:47:15
Slut dato: 28.04.2024 19:47
0,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 01:36:15
Slut dato: 05.05.2024 19:36
Står i 6100 Haderslev. Ca. 16 dele brugskunst - Krystal vase og skål, Holmegaard års flasker, Bøhmisk vase, H: 26 cm., glasfad Ø: 20 cm. Marsellies 2635 skål, Ø: 18 cm. Påskeæg, glasskåle, retro coaster og kaffefilter holder, gulvvase.. SE MERE
150,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:10
Står i 6270 Tønder. Diverse musik instrumenter. 4 stk. keyboard, alle Yamaha. Node stativer, mikrofon holder, ukurant keyboard bord. Mange dele. Diverse ledninger, m.m. mangler. Alt virkede ved nedtagning. MOMSFRI
1.350,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:26
Står i 6100 Haderslev. Teak lampe, H: 20 cm. Teak fad, Ø: 31 cm. Salatskål i lys træ, Ø. 26 cm, H: 12 cm. Derudover 2 stk. svenske sjældne træheste - Darlarna. 17 cm højde. Hvide og med malet røde hove. Brugt. Flyttesalg. MOMSFRI
201,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:10
Står i 6270 Tønder. Surround anlæg. Med højtaler, center og bas. Blueway fra samsung. 3D. Model code BD-F89000N/XE. Højtaler fra dali. Har små brugsspor. Alle ledningerne skulle være der. Dog er det ikke tjekket efter. Virkede ved nedtagning. MOMSFRI
250,00 DKK

Lukket d. : 21.04.2024 20:26
100,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 02:21:15
Slut dato: 28.04.2024 20:21
0,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 01:54:15
Slut dato: 05.05.2024 19:54
0,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 01:36:15
Slut dato: 05.05.2024 19:36
Står i 6780 Skærbæk. Hjørne skrivebord med kontorstol. Skrivebord er højdejusterbar og måler L:180 x B:210 cm. og har skuffer og nøgle dertil. Brugt og der er monteret bræt bagpå. Oprydning fra virksomhed. +MOMS
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 01:48:15
Slut dato: 28.04.2024 19:48
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 01:41:15
Slut dato: 28.04.2024 19:41
0,00 DKK

Slutter om: 10 dage, 01:37:15
Slut dato: 05.05.2024 19:37
0,00 DKK

Slutter om: 3 dage, 01:42:15
Slut dato: 28.04.2024 19:42
Side 15 ud af 23